Kurumsal

Değerlerimiz

customer-satisfaction

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarini tam olarak anlamak, geniş bir bakıs açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır.

respect-society

Topluma Saygı

İçinde yaşadığımız toplumun ayrılmaz bir parçasi ve katılımci üyesiyiz. Toplumun ihtiyaçlarına duyarliyiz.

respect-person

Insana Saygı

Insan faktörünün ENSO’nun başarasının temelini olusturduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımız arasindaki farklılıkları bir güç kaynağı olarak değerlendiriyor, ENSO’nun tarihi boyunca çalışanlarına her koşulda saygı göstermiş ve deger vermiş olmasından dolayı gurur duyuyoruz...

performance

Performans

Performansımızı sürekli geliştirmek için çalışırız. Bir işi yapmaya karar verdigimizde, o işi mümkün olan en iyi, en dogru, en verimli şekilde ve zamanında tamamlariz. O işi bir dahaki sefere daha iyi yapmanin yollarını ararız.

teamwork

Işbirligi ve Takım Çalışması

Başarılı bir şirket olmak, müsterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için organizasyonel ve coğrafi sınırları aşarak birlikte çalışmamızın gerekliliğinin farkındayız...

leadership

Liderlik

Liderlerimizin bilgiyi paylaşarak ve üstün bireysel çabayı ödüllendirerek takılarındaki çalişanlarımıza güç verdiklerine ve önlerini açtıklarina inanıyoruz. Kuruluşumuzun her düzeyinde liderlik için fırsat sağlamayı hedefliyoruz.

honesty

Dürüstlük ve Bütünlük

Insan sağliğina önem verir, yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarımızda en yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke ediniriz.

quality

Kalite

ENSO çalışanlarının yaptığı her işte ve tüm değerlerimizde kalite esastır. Dünyanın her yerinde kaliteli mühendislik hizmeti sunmak en önemli amaçlarımızdan biridir. İş yapış yöntemlerimiz ve süreçlerimiz paydaslarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

innovation

Yenilikçilik

Yenilikçilik, sektördeki farklılığımızı, başarımızı, karlılığımızı, gelişmemizi ve lider konumumuzu sürdürmenin temelidir.

Siz hayal edin biz üretelim